פוליש והברקה

פוליש והברקה

פוליש והברקה
תל אביב ליטוש מרצפות טראצו
ליטוש מרצפות בתל אביב

פוליש והברקה

אלירז מבצע פוליש והברקה לכלל סוגי המרצפות פוליש אקרילי – קריסטל – ווקס

פוליש והברקה, כשאתם זקוקים לליטוש מרצפות ופוליש לרצפה אלירז חברת ניקיון ופוליש במרכז הוא התשובה בשבילכם לכל ביצוע עבודות הפוליש והברקת מרצפות ישנות או אבן שיש שברח ממנה הברק.

אנו פה להחיות ולהחזיר או והברק למרצפות שאיבדו את הנראות שלהם והיופי שאמור להיות לאבן או שיש.

כשאתם מחפשים חברות פוליש במרכז סביר להניח שאתם רוצים לדעת שאתם מקבלים שירות אמין ומקצועי ומצוות שמבין את סוגי המרצפות ומסוגל לתת מענה ותשובות למחיר עוד לפני ביצוע העבודה.

לי (אלירז) יש המון ידע בתחום ליטוש מרצפות, ופוליש והברקה לבתים ישנים וחדשים במרכז, עם למעלה מ 15 שנות ניסיון בתחום הפוליש למרצפות והמון ממליצים מקומיים בתל אביב והסביבה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו ממני את השירות הטוב ביותר ובמחיר ההגון שתוכלו למצוא.

אני מאמין במתן שירות אמין עם צוות מנצח שעוזר לי לרוץ קדימה לתת מענה אנושי ללקוחות שלי כי בסופו של יום יש המון תחרות בתחום הניקיון והפוליש ולכן אני רוצה להיות הכי טוב בתחום ולתת מענה אישי לכל לקוח דברו איתי בטלפון האישי שלי 052-309-2468 ונקבע פגישה להברקת המרצפות או הניקיון הדירה בתל אביב או רמת גן והסביבה. 

פוליש והברקה

אני מבצע את כל סוגי הליטוש ופוליש למרצפות ישנות או פגומות 

פוליש קריסטל, פוליש ווקס, פוליש סילר, פוליש אקרילי, חידוש רצפה ישנה, הברקת רצפה לבית, פוליש לחדר מדרגות, ליטוש רצפה טרצו, פוליש יהלום, ניקוי מרצפות.

פוליש למרצפות ישנות בדירה שירות הברקה וליטוש באיכות גבוהה בתל אביב

האם מרצפות המלוכלכים גורמים לרצפה שלך להיראות לא מושכת? הגיע הזמן שהם דורשים ניקוי מקיף ואף אחד לא יכול לעשות את העבודה טוב יותר מאשר אלירז פוליש והברקה למרצפות ישנות.

 

כאחד מהמנקים המהימנים ביותר, אנו מספקים שירות ניקוי שיש איכותי בתל אביב שמטרתו להחזיר את המשיכה של הרצפה שלך.

 

בשירות, אנשי המקצוע המורשים שלנו יסירו את הלכלוך, הכתמים והלכלוך מהרווחים במרצפות ועוד. פני השטח של השיש באמצעות מגוון כלים ונהלים מתקדמים. כמו כן, בשירות, המנקים שלנו משתמשים רק במוצרי ניקוי בטוחים ב-100% שלעולם לא יפגעו ברצפה שלכם.

ליטוש מרצפות שיש
שירות ליטוש ושיקום שיש בתל אביב
פוליש לרצפה
צרו קשר