תל אביב פוליש והברקה למרצפות

תל אביב פוליש והברקה למרצפות

tel-aviv-marble-floor-polishing

תל אביב פוליש והברקה למרצפות

התקשר אלינו עוד היום 052-309-2468 לדון בדרישות ליטוש הרצפה שלך ולתאם הצעת מחיר ללא התחייבות.

תל אביב פוליש והברקה למרצפות, אצל אלירז חברת ניקיון ופוליש אנו מעריכים את השונות של אבן בודדת ומבינים את המאפיינים העדינים הטמונים בכל אחת מהן.

תהליך ליטוש הרצפה המיוחד שלנו מועבר על ידי הצוות המיומן והמסור שלנו המציע את הטיפול וההגנה הטובים ביותר כאשר הרצפה שלך מוכתמת, שרוטה, עמומה וחסרת הברק המקורי שלה.

עם 15 שנות ניסיון בתעשיית האבן, אתה יכול לסמוך על אלירז פוליש והברקה שישחזר לחלוטין את המראה והתחושה הטבעיים של כל משטח אבן פגום בין אם מלוטש או מושחז, כדי להחזיר את היופי המקורי שלו.

שיקום רצפה מעט חומרי ריצוף תואמים את היופי והתחכום של רצפת אבן טבעית. משטחי רצפה כגון שיש, טרוורטין, אבן גיר וטרצו מניבים אלגנטיות ותחכום ללא תחרות לכל פנים.

עם זאת, תנועה רגלית יומיומית מובילה לבלאי כללי וגורם לאבן שלך להיראות משעממת וחסרת חיים. תוספת של חיי משפחה, ילדים, בעלי חיים, נשפך מנוזלים או מריחת חומרי ניקוי לא נכונים, כל זה מביא את המראה המעודן והיוקרתי שרצפות האבן ידועות בו.

מחפשים ניקוי מרצפות קרמיקה בתל אביב? אנו משחזרים בהצלחה את כל סוגי המרצפות: 👨‍🦯 

✔️ שַׁיִשׁ

✔️ גרָנִיט

✔️ אֶבֶן גִיר

✔️טרוורטין

✔️טראצו

ניקיון לפני מעבר דירה

התקשר אלינו עוד היום להצעת מחיר 052-309-2468 ולדון בדרישות ליטוש הרצפה שלך ולתאם הצעת מחיר ללא התחייבות.

הגנה על רצפת אבן טבעית

בהתאם לגימור הנדרש, אנו משתמשים בתהליך ליטוש שיש במראה תמונה או בסילרים הספגה באיכות גבוהה כדי להגן על משטחי הרצפות הללו.

 

רצפות שיש יצטרכו לעבור ליטוש מחדש או הברקה מחדש על בסיס קבוע כדי לשמור על מראה בתולי. עם זאת, סדירות הליטוש מחדש תהיה תלויה ברמת התנועה ברגל מעל משטחי האבן.

 

פוליש למרצפות ישנות בדירה שירות הברקה וליטוש באיכות גבוהה בתל אביב

האם מרצפות המלוכלכים גורמים לרצפה שלך להיראות לא מושכת? הגיע הזמן שהם דורשים ניקוי מקיף ואף אחד לא יכול לעשות את העבודה טוב יותר מאשר אלירז פוליש והברקה למרצפות ישנות.

 

כאחד מהמנקים המהימנים ביותר, אנו מספקים שירות ניקוי שיש איכותי בתל אביב שמטרתו להחזיר את המשיכה של הרצפה שלך.

 

בשירות, אנשי המקצוע המורשים שלנו יסירו את הלכלוך, הכתמים והלכלוך מהרווחים במרצפות ועוד. פני השטח של השיש באמצעות מגוון כלים ונהלים מתקדמים. כמו כן, בשירות, המנקים שלנו משתמשים רק במוצרי ניקוי בטוחים ב-100% שלעולם לא יפגעו ברצפה שלכם.

 

שירות ניקוי מרצפות ישנות ושיש באיכות גבוהה בתל אביב

האם המרצפות המלוכלכים גורמים לרצפה שלך להיראות לא מושכת? הגיע הזמן שהם דורשים ניקוי מקיף ואף אחד לא יכול לעשות את העבודה טוב יותר מאשר אלירז פוליש והברקה.

 

כאחד מהמנקים המהימנים ביותר, אנו מספקים שירות ניקוי מרצפות ישנות ושיש איכותי בתל אביב שמטרתו להחזיר את המשיכה של הרצפה שלך.

 

בשירות, אנשי המקצוע המורשים שלנו יסירו את הלכלוך, הכתמים והלכלוך מהרווחים במרצפות ועוד. פני השטח של השיש באמצעות מגוון כלים ונהלים מתקדמים.

 

כמו כן, בשירות, המנקים שלנו משתמשים רק במוצרי ניקוי בטוחים ב-100% שלעולם לא יפגעו ברצפה שלכם.

 

אלירז נחשב לחברת פוליש והברקת מרצפות הטוב ביותר בתל אביב בשל התוצאות שאנו משיגים. לאחר סיום הניקוי שלנו, לא רק שהמרצפות הופכים נקיים בתוליים, אלא שהחיידקים המצטברים על הרצפה נהרסים גם על ידי יישום תמיסות הניקוי.

 

למה לשכור את שירות ההברקה והניקיון שלנו בתל אביב?

שכירת השירות שלנו היא הכרחית מכיוון שאנו מנקים לעומק את הרצפה בשיטות הטובות ביותר. זה מגדיל את אורך החיים של הרצפה בנכס שלך.

 

בנוסף, מכיוון שהחיידקים המצטברים על הרצפה מושמדים, ההיגיינה של הרכוש שלך משתפרת, ויש לך פחות סיכוי לחלות מהמזהמים.

 

מכיוון שאנו מיישמים פתרונות ניקיון ברמת התעשייה, המרצפות בנכס שלך ייראו אטרקטיביים. יתר על כן, אנו מתאימים אישית את שיטות הניקוי והפתרונות בהתאם לאריחים כדי לשמור על הברק שלהם למשך זמן ארוך יותר.

 

מלבד תל אביב, אנו מספקים גם שירותי ניקוי ופוליש בכל אזור המרכז. אז אם אתה בתל אביב אתה לא צריך לבזבז את זמנך בחיפוש אחר חברה אמינה המספקת את השירות. אתה יכול להתקשר אלינו ישירות, ואנו נעשה את הדרוש.

 

כיצד אנשי המקצוע שלנו בתל אביב מנקים את רצפת השיש?

 

מנקי רצפת השיש שלנו בודקים את האריחים ונזק על הרצפה ומסמנים את האזורים הבעייתיים לפני תחילת שירות הניקיון.

 

לאחר מכן, השואבים שואבים את האריחים כדי להסיר את האבק והלכלוך המודבקים למרווחים בין כל אריח. לאחר מכן, הם מיישמים פתרונות ניקוי מיוחדים כדי להסיר ביעילות את החלקיקים הנותרים.

 

לבסוף, המנקים שלנו משתמשים בציוד מתקדם כדי להסיר את הכתמים וקשים להסרת הלכלוך מפני השטח של האריחים כדי להפוך אותם לנקיים ומבריקים לחלוטין.

 

לאחר סיום הניקוי שלנו, לא רק שהמרצפות הופכים נקיים בתוליים, אלא שהחיידקים המצטברים על הדיס נהרסים גם על ידי יישום נחשב לניקוי תמיסות הניקוי.

 

בעיות במרצפות TERRAZZO

אתה בוודאי כבר מודע לכך שכל ריצוף הנתון לתנועה רבה עלול לאבד במהירות את המשיכה שלו ולהפוך לקהה, שרוט ומלוכלך למראה. טראצו אינו יוצא מן הכלל.

 

האם הומלץ לך להשתמש בציפויים כדי להשיג ברק יפה?

למרבה הצער, שיטות ליטוש ושיקום קיצורי דרך מייצרות תוצאות זמניות, ובסופו של דבר גורמות יותר נזק מתועלת.

 

הציפויים נשרטים לכלוך ומזהמים אחרים מוטבעים בהם, מה שהופך את הרצפה למכוערת ולא תברואתית. כדי לשמור על מראה הרצפה הגון, יש להסיר לחלוטין את הציפויים ולהחליף אותם בתדירות של כל שלושה חודשים.

 

לפעמים הציפויים לא מוסרים לחלוטין, ובכל רצועת-ווקס חולפת, הרצפה מקבלת שכבה חדשה של איכס. הצוות המנוסה שלנו יכול להסיר לחלוטין את השכבות המכוערות ולהשיג גימור שתאהב באמצעות תהליכים דומים לאלה המשמשים לשיקום אבן טבעית – ללא ציפוי.

 

פוליש והברקת מרצפות בתל אביב 

 

אלירז חברת ניקיון מומלצת בתל אביב המעניקה את כל שירותי הניקיון במקום אחד

👈ניקיון בתים לפני מעבר 👈ניקיון דירות לפני כניסה 👈 ניקיון דירות חדשות מקבלן ועוד.

אנו מתמחים ב…👈

* ניקיון בתים * ניקיון דירות * ניקיון חד פעמי בנכס * ניקיון בתים פרטיים * ניקיון אחרי שיפוץ * ניקיון אחרי בניה * ניקיון דירה חדשה לפני כניסה * ניקיון דירה חדשה אחרי שיפוץ * פוליש * פוליש לרצפה * ליטוש שיש ואבן * צרו קשר לביצוע העבודה שלכם ☎️ 052-309-2468

156 לקוחות ממליצים לשנת 2022
5/5
פוליש לרצפה
cleaning before moving in
ניקיון אחרי שיפוץ
ניקיון אחרי שיפוץ בתל אביב

חוות דעת של לקוחות קודמים

לחצו על הקישור לעוד לקוחות ממליצים ממדרג

+ קישור לחוות דעת מלקחות שלי במדרג

מאוד מאוד אדיב, מאוד נחמד ומאוד סבלני. מסביר לעומק את מה שהוא עושה. מאוד אפשר לסמוך עליו, הוא עשה את העבודה כשאני הייתי בחו"ל! ממש נתתי לו את המפתח והוא עשה הכל בצורה מאוד אמינה ורצינית. העבודה יצאה מדהים! יחסי אנוש מצוינים! ממש ממש.
Cleaning an apartment before entering Tel Aviv
יסמין תאודור
כפר שמריהו.
ניקיון לאחר שיפוץ לדירה בת ארבעה חדרים כולל חלונות, תריסים וארונות. הכנת רצפה לפני פרקט. אלירז מומלץ בחום רב! ראשית אלירז איש מקסים , יעיל, חביב ונדיב. הוא והצוות שלו עבדו ללא הרף במשך שעות רבות והגיעו לתוצאה נפלאה. עבודה מקצועית לעילא, שווה כל שקל והרבה יותר!!
ניקיון לפני מעבר דירה
עמי לוי
הרצליה.
איש מתוק ונותן שירות מעולה. ניקה דירה שהייתה מאד מלוכלכת. עשה פוליש קריסטל וניקה את כל הארונות, חלונות, פאנלים, שירותים מקלחת מרפסת ומה לא. היה חייכן מהטלפון הראשון ועד הרגע האחרון והבית יצא מבריק.
אסתר נחושתן
פתח תקווה.
ניקוי דירה חדשה מקבלן כולל פוליש, חלונות וארונות מקיר לקיר.
סמדר נהב
תל אביב.
ניקוי דירה לפני הובלה
אלירז - חברת פוליש וניקיון מומלצת באזור ר"ג-גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, הרצלייה

מעבר דירה יכול להיות מלחיץ מספיק מבלי לדאוג שתצטרך לסדר אחרי, אנו כאן כדי להוריד את הלחץ מהמצב. הדבר האחרון שאתה רוצה לדאוג לגביו הוא הצורך לנקות את הבית או הדירה שלך ולהכין אותו לבעלים או לדיירים הבאים. אנו מספקים שירותי ניקיון ומעבר יסודיים שיאפשרו לכם להתמקד במה שחשוב ביותר – הבית החדש שלכם.

אצל אלירז חברת ניקיון אנחנו הרבה יותר מסתם חברת ניקיון. עם ניסיון של 30 שנה, אנחנו כאן כדי לעשות את החיים קצת יותר קלים, להחזיר לך זמן בחזרה ביום שלך ולספק ניקיון שאתה יכול לראות ולהרגיש. כדי לוודא שאנחנו יסודיים ולא מפספסים אף מקום, עברנו הכשרה מיוחדת לתהליך ניקיון קפדני הכולל את רשימת הניקיון למעבר דירה ורשימת חומרי הניקיון שלנו. כאשר אתה שוכר את הצוות שלנו עבור שירותי ניקיון למגורים, אתה יכול לסמוך על כך שאתה בידיים הטובות ביותר.

שירות ניקיון הבית שלנו יגרום לזה להיראות כאילו מעולם לא היית שם מעבר דירה יכול להיות מלחיץ מספיק אנו כאן לדאוג שלא שתצטרך לנקות ולבזבז זמן. הדבר האחרון שאתה רוצה לדאוג לגביו הוא הצורך לנקות את הבית או הדירה שלך ולהכין אותו לבעלים או לדיירים הבאים. אנו מספקים שירותי מעבר יסודיים שיאפשרו לכם להתמקד במה שחשוב ביותר – הבית החדש שלכם.

צרו קשר